Notice: Funkce register_sidebar nebyla použita správným způsobem. Definovaná oblast pro widgety (např. postranní panel) s názvem "Postranní panel 1" neobsahuje parametr id, takže byla automaticky použita doporučená výchozí hodnota "sidebar-1". Doplňte prosím na příslušné místo parametr id s hodnotou "sidebar-1", aby mohlo být zachováno stávající rozmístění widgetů, a přitom zmizelo upozornění na nesprávné použití funkce. Další informace o testování programu a hledání chyb naleznete v manuálu na stránce Ladění ve WordPressu (anglicky). (Tato zpráva se nově zobrazuje od verze 4.2.0.) in /home/domains/mobil-v-hodinkach.info/web/public/wp-includes/functions.php on line 5905 Mobil v hodinkách » Modely a ceny

Modely a ceny

Na trhu se objevuje stále několik zajímavých druhů mobilu v hodinkách a neustále přibývají nové typy. Cenová relace se také někdy značně liší a my pro vás vybereme dva oblíbené typy mobilu v hodinkách, které se staly na našem trhu hitem.

galactus - mobil v hodinkáchPrvním modelem jsou hodinky Galactus, které nabízí velmi elegantní vzhled a jsou vyrobeny celé z kvalitního kovu. Barevný LCD displej dominuje a nabízí virtuální klávesnici a mnoho zajímavých funkcí. Tento mobil v hodinkách se dá nejlevněji pořídit za 3849,- dokonce s poštovným zdarma. Přehrávání mp3/mp4 nedělá těmto hodinkám žádný problém. Model navíc disponuje českým menu, což určitě potěší mnoho lidí. Mezi další funkce patří FM rádio, digitální fotoaparát, kamera nebo bluetooth sluchátko, které je součástí balení.

mobil v hodinkáchDruhým velice zajímavým a oblíbeným modelem mobilu v hodinkách jsou CSL-104V, které krom velice zajímavého vzhledu a originální a pevné konstrukce nabízí kvalitní dotykový LCD displej přes celé hodinky. Pro milovníky hudby a filmů je v balení také 1GB paměťová karta, která vám umožní mít svoji oblíbenou hudbu neustále při sobě. Tento mobil v hodinkách nabízí obchod Here-Shop za neuvěřitelných 4330,- a navíc s poštovným zdarma. Jako standart nabízí kameru, která je chytře zabudovaná na straně hodinek, a tak můžete nepozorovaně natáčet co se vám zlíbí.

Oba modely patří mezi to nejlepší, co můžete na trhu mobilů v hodinkách sehnat. online hrací automaty

 

Originální Watch phone – Q7 hodinky s mobilem lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>