Notice: Funkce register_sidebar nebyla použita správným způsobem. Definovaná oblast pro widgety (např. postranní panel) s názvem "Postranní panel 1" neobsahuje parametr id, takže byla automaticky použita doporučená výchozí hodnota "sidebar-1". Doplňte prosím na příslušné místo parametr id s hodnotou "sidebar-1", aby mohlo být zachováno stávající rozmístění widgetů, a přitom zmizelo upozornění na nesprávné použití funkce. Další informace o testování programu a hledání chyb naleznete v manuálu na stránce Ladění ve WordPressu (anglicky). (Tato zpráva se nově zobrazuje od verze 4.2.0.) in /home/domains/mobil-v-hodinkach.info/web/public/wp-includes/functions.php on line 5905 Mobil v hodinkách » Blog Archive » Telefon v hodinkách – hit

Telefon v hodinkách – hit

Posledních několik let se pro tento výrobek stalo opravdu boomem a hodinky, které mají zabudovaný mobilní telefon se staly oblíbeným produktem a přístrojem mnoha lidí v USA, Číně a nyní i v České republice. Tajemství mobilu v hodinkách není žádné speciální, jen mnoho lidí už delší dobu volalo po vynalezení hodinek, které by splňovaly funkce mobilu a hodinek zároveň.

Telefon v hodinkách – nerezové, 1.5 palce, české menu
Telefon v hodinkách – nerezové, 1.5 palce, české menu
cena: 4330 Kč

Hodně z vás asi překvapí, že tento moderní telefon v hodinkách umí prakticky to, co klasické telefony. Jasnou věcí je fakt, že displej je menší oproti mobilním telefonům, protože hodinky mají omezenou velikost a logicky musí vypadat pěkně a umět zaujmout. Jinak jsou však adekvátním zástupcem mobilu, volání a smskování je naprostou samozřejmostí, navíc potěší příznivce multimédií přehrávač hudby a videa.

V rubrice Typy hodinek. Deprecated: Funkce comments_rss_link je od verze 2.5.0 zastaralá! Místo toho použijte post_comments_feed_link(). in /home/domains/mobil-v-hodinkach.info/web/public/wp-includes/functions.php on line 5453 RSS 2.0.