Víte, jaká značka prodává nejvíce hodinek na světě?

Hodinky. Tento výrobek je po dlouhé desetiletí něčím, bez čeho se jenom těžko obejdeme. Od nepaměti byly hodinky spjaté nejenom s tím, aby nám ukazovali kolik je hodin, ale také tím, aby lidé mohli pomocí nich ukazovat svou prestiž či zařazení k určitě skupině lidí. Podobně je tomu i nyní, jenom značek na trhu je stále více a více. Přesto je jedna, která si stále drží prvenství, a to značka Citizen. Ta byla založena v roce 1947 a poslední desetiletí stále drží prvenství v počtu prodaných hodinek. A rozhodně se není čemu divit. O tom se ostatně můžete přesvědčit na eshopu Kupsihodinky.cz, který i tuto značku nabízí. A ta vás rozhodně na první pohled zaujme.

Čím se hodinky Citizen odlišují?

A zatímco mnohé značky jasně cílí především na módu a velmi zajímavé designy, Citizen jde víceméně svým směrem. Samozřejmě hodinky taktéž odrážejí moderní trendy a potřeby jejich nositelů, ale hlavně si zakládají na samotné funkčnosti, inovaci a dokonalosti. V nabídce Kupsihodinky.cz tak můžete najít modely určené do společnosti, nebo i pro volnočasové nošení. Jedno však mají společné, a to smysl pro detail a dokonalý strojek, na který navazuje celkové kvalitní provedení plné různých inovací.

Ostatně ty nebyly této společnosti nikdy nijak cizí, a v oblasti tohoto trhu se mohla pyšnit hned několika prvenstvími. Například to byly právě hodinky Citizen, které byly určené potápěčům, a měli elektronický senzor hloubky. Stejně tak se značka může pyšnit i hodinkami, které mají jako některé další LCD displej, ale ten jejich je nejtenčím na trhu. Doslova jedinečným krokem v inovacích je však systém ECO-DRIVE, který ve společnosti Citizen dlouho vyvíjeli, a nyní je konečně k dispozici. Díky němu totiž nikdy nebudete potřebovat baterii. Hodinky se totiž napájejí pouze denním světlem. A jak vypadají? Podívejte se na Kupsihodinky.cz a sami se přesvědčte o tom, že skutečně dokonale.

V rubrice Zajímavosti. RSS 2.0.