Notice: Funkce register_sidebar nebyla použita správným způsobem. Definovaná oblast pro widgety (např. postranní panel) s názvem "Postranní panel 1" neobsahuje parametr id, takže byla automaticky použita doporučená výchozí hodnota "sidebar-1". Doplňte prosím na příslušné místo parametr id s hodnotou "sidebar-1", aby mohlo být zachováno stávající rozmístění widgetů, a přitom zmizelo upozornění na nesprávné použití funkce. Další informace o testování programu a hledání chyb naleznete v manuálu na stránce Ladění ve WordPressu (anglicky). (Tato zpráva se nově zobrazuje od verze 4.2.0.) in /home/domains/mobil-v-hodinkach.info/web/public/wp-includes/functions.php on line 5905 Mobil v hodinkách » Blog Archive » Víte, jaká značka prodává nejvíce hodinek na světě?

Víte, jaká značka prodává nejvíce hodinek na světě?

Hodinky. Tento výrobek je po dlouhé desetiletí něčím, bez čeho se jenom těžko obejdeme. Od nepaměti byly hodinky spjaté nejenom s tím, aby nám ukazovali kolik je hodin, ale také tím, aby lidé mohli pomocí nich ukazovat svou prestiž či zařazení k určitě skupině lidí. Podobně je tomu i nyní, jenom značek na trhu je stále více a více. Přesto je jedna, která si stále drží prvenství, a to značka Citizen. Ta byla založena v roce 1947 a poslední desetiletí stále drží prvenství v počtu prodaných hodinek. A rozhodně se není čemu divit. O tom se ostatně můžete přesvědčit na eshopu Kupsihodinky.cz, který i tuto značku nabízí. A ta vás rozhodně na první pohled zaujme.

Čím se hodinky Citizen odlišují?

A zatímco mnohé značky jasně cílí především na módu a velmi zajímavé designy, Citizen jde víceméně svým směrem. Samozřejmě hodinky taktéž odrážejí moderní trendy a potřeby jejich nositelů, ale hlavně si zakládají na samotné funkčnosti, inovaci a dokonalosti. V nabídce Kupsihodinky.cz tak můžete najít modely určené do společnosti, nebo i pro volnočasové nošení. Jedno však mají společné, a to smysl pro detail a dokonalý strojek, na který navazuje celkové kvalitní provedení plné různých inovací.

Ostatně ty nebyly této společnosti nikdy nijak cizí, a v oblasti tohoto trhu se mohla pyšnit hned několika prvenstvími. Například to byly právě hodinky Citizen, které byly určené potápěčům, a měli elektronický senzor hloubky. Stejně tak se značka může pyšnit i hodinkami, které mají jako některé další LCD displej, ale ten jejich je nejtenčím na trhu. Doslova jedinečným krokem v inovacích je však systém ECO-DRIVE, který ve společnosti Citizen dlouho vyvíjeli, a nyní je konečně k dispozici. Díky němu totiž nikdy nebudete potřebovat baterii. Hodinky se totiž napájejí pouze denním světlem. A jak vypadají? Podívejte se na Kupsihodinky.cz a sami se přesvědčte o tom, že skutečně dokonale.

V rubrice Zajímavosti. Deprecated: Funkce comments_rss_link je od verze 2.5.0 zastaralá! Místo toho použijte post_comments_feed_link(). in /home/domains/mobil-v-hodinkach.info/web/public/wp-includes/functions.php on line 5453 RSS 2.0.