Notice: Funkce register_sidebar nebyla použita správným způsobem. Definovaná oblast pro widgety (např. postranní panel) s názvem "Postranní panel 1" neobsahuje parametr id, takže byla automaticky použita doporučená výchozí hodnota "sidebar-1". Doplňte prosím na příslušné místo parametr id s hodnotou "sidebar-1", aby mohlo být zachováno stávající rozmístění widgetů, a přitom zmizelo upozornění na nesprávné použití funkce. Další informace o testování programu a hledání chyb naleznete v manuálu na stránce Ladění ve WordPressu (anglicky). (Tato zpráva se nově zobrazuje od verze 4.2.0.) in /home/domains/mobil-v-hodinkach.info/web/public/wp-includes/functions.php on line 5905 Mobil v hodinkách » Blog Archive » Multimediální funkce mobilu v hodinkách

Multimediální funkce mobilu v hodinkách

Není žádným tajemstvím, že mobil v hodinkách podporuje mnoho multimédií. Kdo má rád hudbu, ocení hlavně přehrávání mp3, kdy si může poslouchat své oblíbené písničky kdekoliv. Máte rádi Evropu 2 , kiss a jiná rádia? Telefon v hodinkách má i FM rádio, můžete poslouchat díky sluchátkám úplně všude. Stejně jako mobily i tyto hodinky podporují přehrávání videa, není problém se podívat na svůj oblíbený film, seriál nebo hudební klip. Bonusem je natáčení na video a focení hodinkami.

Poslední dobu se nejen u nás rozmohly e-booky, neboli knihy přímo na vašem displeji, stáhnete si z internetu co se vám líbí a ve volných chvílích si můžete číst svou oblíbenou literaturu. I přes své malé rozměry je mobil v hodinkách schopným multimediálním přístrojem a zastane tak mnoho přístrojů v jednom – od mp3 přehrávačů, mp4 přehrávačů až po digitální foťák nebo kameru.

V rubrice Zajímavosti. Deprecated: Funkce comments_rss_link je od verze 2.5.0 zastaralá! Místo toho použijte post_comments_feed_link(). in /home/domains/mobil-v-hodinkach.info/web/public/wp-includes/functions.php on line 5453 RSS 2.0.